Geros kelionės su NAIKA IR KO !!!

NAIKA IR KO, UAB
Pramonės g. 17A-6, 87101 Telšiai
Mob. 8 698 75385
Tel/Faks. (8 444) 52278
El. paštas

A p i e   m u s :

Keleivinio transporto paslaugų bendrovė savo veiklą pradėjo 1992 metais ir iki šiol sėkmingai ją plėtoja. Anksčiau bendrovė buvo žinoma individualios įmonės “NAIKA” vardu. Vėliau, 2002 metais, įmonės pavadinimas buvo pakeistas į UAB “NAIKA IR KO”. Tai perspektyvi bendrovė teikianti žmonių vežimo paslaugas. “NAIKA IR KO” – tai profesionalus, atsakingų ir darbščių žmonių kolektyvas.

Siekdami keleiviams teikti kokybiškas paslaugas toliau diegiame naujoves bei sėkmingai stipriname savo pozicijas rinkoje, pirmiausia, investuojame į naujesnes ir komfortabilias transporto priemones. Mes visada pasiruošę suteikti kokybiškas transporto paslaugas ir užtikrinti patogią kelionę.

Pagrindiniai bendrovės tikslai:

  • patenkinti mūsų klientų poreikius ir užtikrinti aukščiausią aptarnavimo kokybę;
  • lanksti klientų aptarnavimo sistema;
  • nuolatinis klientų aptarnavimo kokybės gerinimas;
  • patrauklios kainos;
  • dinamiška ir visapusiška įmonės plėtra.

Klientas neturi likti nusivylęs, o paslaugos turi būti atliktos kokybiškai ir laiku. Mes dirbame Jums ir dėl Jūsų. Šia veikla užsiimame jau trisdešimt metų. Paslaugūs, aukštos kvalifikacijos, didelę darbo patirtį keleivių vežimo srityje Lietuvoje ir užsienyje turintys vairuotojai ir techniškai tvarkingos transporto priemonės užtikrina saugią kelionę.

Mūsų bendrovė turi turistinius autobusus, kuriais Jūs galite pasinaudoti vestuvėms, poilsiui, iškyloms, pažintinėms ir dalykinėms kelionės ne tik Lietuvoje bet ir užsienyje. Dažnai klientai, įvertindami mūsų bendrovės siūlomų paslaugų kokybę ir siūlomas kainas tampa nuolatiniais UAB "NAIKA IR KO" teikiamų paslaugų vartotojais. Klientų patogumui dirbame be poilsio dienų, tad paslaugas galite užsisakyti bet kurią savaitės dieną. Mes Jums siūlome gerą paslaugų kokybę, itin patraukliomis kainomis!

Mūsų teikiamomis autobusų nuomos paslaugomis naudojasi kelionių agentūros, mokyklos, meno kolektyvai, įmonės ir organizacijos bei privatūs asmenys. Savo klientams visada palankiomis sąlygomis pasiūlysime tinkamiausią kainą už kokybišką paslaugą!

Klientams siekiame teikti aukštos kokybės paslaugas ir pateisinti jų lūkesčius, dėmesingai atsižvelgiame į pageidavimus. Maloniai prašome kreiptis, jeigu turėtumėte klausimų dėl transportavimo galimybių bei įkainių, mes nedelsiant Jums suteiksime išsamią informaciją.© 2007- Unis. Visos teisės ginamos.